Isteri L Kim?

May 09, 2013


Assalamualaikum,

Boring-boring ni, saje borak dengan robot SimSimi.
*bajet macam FD je nama Fatin Diana dalam dunia blogging ni, harhar*

Merepek je kata Fatin Diana tu isteri L. L ahli kumpulan Infinite pula tu! FD tak berapa kenal pun, so search kat Google. Muka dia sangat comel! Hihi ^^v 


Profile L
Stage Name: L (엘)
Real Name: Kim Myung Soo (김명수)
Birthdate: March 13, 1992 (age 21)
Height: 180cm (5'11")
Blood Type: O
Skills: Photography, acting, playing guitar
Education: Daekyung University
Hobbies: Reading comics, cooking, fashion

Haa, FD siap cari profile L tau :p beza kitorang setahun je, tak banyak. FD fikir umur L ni 24 or 25 something. Muda lagi rupanya. Muka matured kot.









Saje je nak letak gambar dia banyak-banyak :p

BYE!

You Might Also Like

13 comments

  1. l.kim!
    hahaha..ok teruja ja tgok nma dya kt entry ni :)

    klu tgh boring,mmg syok gila sembang dgn simsimi ni.hehe ^^,

    ReplyDelete
  2. mcm mana dia blh bls chat kta mcm tu...ada orang balaskn ke..

    ReplyDelete
  3. @Hoshi Akemi; haha! minat L ek? :D hee, bila bosan memang cari SimSimi je ^^

    ReplyDelete
  4. @Nasuha; hm ntah lah. maybe dah automatik untuk reply, something like robot? hihi

    ReplyDelete
  5. @SyasyaHusnina; haha jangan percaya. SimSimi penipu :p

    ReplyDelete
  6. HAHA, isteri L ka ni?
    Tak jemput pun ! :P

    ReplyDelete
  7. @Cik Aida™; ntah, tak sedar pula bila jadi isteri L. HAHAAA! kalau FD tau, FD jemput Aida lah :p

    ReplyDelete
  8. untungnyaa suami hensemm.. hihi

    ReplyDelete
  9. MUAHAHAHAHAHAAHHA LAWAK LAH KAK FD NI XDD

    ReplyDelete